Останні коментарі






Сьогодні пишуть:

 

Сформовані групи 3 курсу на 2016-2017 н.р.


0
Пріла О.А. Опубликовано 15.04.2016 11:43 Пріла О.А. (prila) еще →
Напрями ЦОС / Моделювання систем та ЦОС / Проектування трансляторів не були сформовані, оскільки не набралася мінімально необхідна кількість студентів для формування групи з вибіркової дисципліни (15 студентів). Тому дисципліна "Цифрова обробка сигналів" буде включена в навчальний план 4 курсу.

Побажання щодо переміщення між групами приймаються до 16.05.16.

Група КІ-141, обрані вибіркові дисципліни: Скриптові мови програмування / Моделювання систем
1 Аккуратов Р.Є.
2 Андрющенко К.О.
3 Артюх О.О.
4 Барбаш Є.В.
5 Горваль Д.Г.
6 Гриць А.В.
7 Демченко О.М.
8 Євтушенко Р.В.
9 Єфіменко А.О.
10 Зінченко Д.А.
11 Кашенець М.С.
12 Коновалов Д.О.
13 Кононенко С.О.
14 Кравчук В.С.
15 Кудряшов С.А.
16 Мащук С.Ю.
17 Молибога Д.В.
18 Олійник Ю.В.
19 Петенок І.О.
20 Підлипняк В.Ю.
21 Пугуч І.І.
22 Сарамок О.О.
23 Скворцов О.В.
24 Строгий О.О.
25 Устименко М.С.
26 Устінов Я.В.
27 Циклінський П.С.
28 Шмана К.С.
29 Яблонська М.І.
Група КІ-143,обрані вибіркові дисципліни:Скриптові мови програмування / Моделювання систем
1 Баран Я.М.
2 Безручко Р.М.
3 Борщ Я.М.
4 Бурий О.П.
5 Горбач С.В.
6 Горовой П.А.
7 Дорошенко І.С.
8 Захарченко Д.В.
9 Заяць І.А.
10 Койдан О.Д.
11 Матус А.О.
12 Мех О.В.
13 Михайлець А.В.
14 Мордашко В.О.
15 Морозов П.О.
16 Ніколаєв А.С.
17 Овчаренко О.І.
18 Пахомов В.О.
19 Пильник Ю.В.
20 Подольна Т.О.
21 Помаз С.А.
22 Приходько Р.О.
23 Пушок Д.В.
24 Собко Ю.А.
25 Тітовський Є.В.
26 Ткаченко Д.Р.
27 Фургайлова М.А.
28 Шнуренко Д.О.
29 Ядришників Д.О.

Група КІ-142,обрані вибіркові дисципліни:Скриптові мови програмування / Проектування трансляторів
1 Борисовець О.В.
2 Горяінов К.І.
3 Деркач О.С.
4 Дрожж А.С.
5 Дуденок Д.В.
6 Дятченко Б.Ю.
7 Єфименко В.Р.
8 Жигир В.Ю.
9 Івашко О.В.
10 Кабенок Д.О.
11 Кириченко Є.М.
12 Клевець М.О.
13 Кожуховський Д.В.
14 Коломієць А.А.
15 Кордіс А.В.
16 Косівська В.О.
17 Ленько О.П.
18 Луцук М.С.
19 Лучко В.В.
20 Микитюк О.О.
21 Нелепенко А.В.
22 Ничипоренко А.Ю.
23 Панкратов Д.В.
24 Помазний М.О.
25 Проворов Д.О.
26 Пустовой А.В.
27 Пшеничний Є.В.
28 Сєдих О.О.
29 Сірий Є.В.
30 Ташлик В.О.
31 Царік В.О.
32 Шара В.В.
33 Шейко Д.І.
34 Шлигін Д.А.
35 Яцочко Д.О.

Курсовий проект з дисципліни 'Комп'ютерні мережі'

1 Артюх
2 Баран
3 Барбаш
4 Борисовець
5 Борщ
6 Горбач
7 Горваль
8 Горовой
9 Гриць
10 Демченко
11 Дорошенко
12 Дуденок
13 Євтушенко
14 Заяць
15 Зінченко
16 Кабенок
17 Кашенець
18 Кононенко
19 Ленько
20 Луцук
21 Мащук
22 Михайлець
23 Молибога
24 Олійник
25 Петенок
26 Пильник
27 Підлипняк
28 Приходько
29 Пугуч
30 Пшеничний
31 Сарамок
32 Скворцов
33 Строгий
34 Ташлик
35 Тітовський
36 Устименко
37 Устінов
38 Царік
39 Циклінський
40 Шмана
41 Шнуренко
42 Яблонська

Курсовий проект з дисципліни 'Архітектура комп'ютерів'

1 Аккуратов
2 Андрющенко
3 Безручко
4 Бурий
5 Горяінов
6 Деркач
7 Дрожж
8 Дятченко
9 Єфименко
10 Єфіменко
11 Жигир
12 Захарченко
13 Івашко
14 Кириченко
15 Клевець
16 Кожуховський
17 Койдан
18 Коломієць
19 Коновалов
20 Кордіс
21 Косівська
22 Кравчук
23 Кудряшов
24 Лучко
25 Матус
26 Мех
27 Микитюк
28 Мордашко
29 Морозов
30 Нелепенко
31 Ничипоренко
32 Ніколаєв
33 Овчаренко
34 Панкратов
35 Пахомов
36 Подольна
37 Помаз
38 Помазний
39 Проворов
40 Пустовой
41 Пушок
42 Сєдих
43 Сірий
44 Собко
45 Ткаченко
46 Фургайлова
47 Шара
48 Шейко
49 Шлигін
50 Ядришників
51 Яцочко



Коментарі (0)


Щоб мати можливість залишати коментарі, вам необхідоавторизуватися.