Адмiнiстратор

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ для тих, хто хоче отримати ступінь магістра з КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Національний університет «Чернігівська політехніка» оголошує додатковий набір студентів для навчання на суперсучасній магістерській освітньо-професійній програмі «Комп’ютерна інженерія та промислова автоматизація». Прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання на контрактній основі.

Всі, хто має диплом бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, чи прирівняний до них диплом військового училища, мають змогу отримати сучасну освіту в самому актуальному напрямку комп’ютерної інженерії, в якому працюють Ілон Маск та послідовники Стіва Джобса.

Освітня програма складена таким чином, що незалежно від базової освіти студенти здатні стати фахівцями найвищого рівня в галузі компютерної інженерії та отримати необхідні  знання та навички з програмування, проектування та дослідження кібер-фізичних систем, що поєднують у собі пристрої Інтернету речей, гаджети із вбудованими програмами і моделями, компютеризовані системи автоматизації в різних видах виробництва, інтелектуальні системи та роботи.

Дана освітня програма є унікальною для України. Вона започаткована в рамках Европейського проєкту CybPhys «Розвиток практично-орієнтованої спрямованої на студентів освіти в галузі моделювання кібер-фізичних систем», учасником якого є НУ «Чернігівська політехніка». Викладання здійснюють висококваліфіковані фахівці – професори та доценти, які є виконавцями даного проєкту, а саме навчання буде проводитись з використанням досвіду провідних європейських університетів. Студентам, через систему дистанційного навчання, будуть доступні спеціалізовані електронні курси та підручники, що створюються консорціумом проєкту. Окрім того, у рамках проєкту створюється новітня лабораторія та заплановане стажування студентів в університетах-учасниках з Бельгії, Латвії та Кіпру.

Термін навчання на очній і заочній формах становить 1 рік та 4 місяця, причому на заочній формі плата за навчання більш ніж у 2 рази нижче за денну. По закінченню навчання студенти отримують диплом магістра зі спеціальності 123 - компютерна інженерія.

Набір триває до кінця вересня, але не зволікай!

Телефонуй/пиши: +38 093 429 7227,  +38 093 486 53 87

Telegram, Viber, WhatsApp, kafedra.iks62@gmail.com