Роговенко Андрій Іванович

Народився в м.Чернігові, 12 травня 1978 року.
Закінчив Чернігівський державний технологічний університет у 2003 році за фахом «Спеціалізовані комп`ютерні системи».
Найбільш важливі місця, де працював:
Інститут радіолокаційних технологій (2001-2005 рр), Чернігівський державний технологічний університет (з 2003 р. , продовжує працювати по цей час).
Працює над кандидатською дисертацією «Операційні пристрої з адаптованою структурою для виконання операцій в залишках довільної розрядності», спеціальність 05.13.05 «Комп’ютерні системи та компоненти».
Має звання магістра.
До 2007 року виконував дослідження в галузі архітектурних рішень проектування систем на кристалі на основі програмованих логічних інтегральних схем. З 2007 року наукові роботи стосувались методів прискорення виконання операцій в полях Галуа. З 2008 року основними напрямками досліджень стали методи оптимізації обчислювачів операцій у залишках за критерієм швидкодії та апаратних ресурсів при їх реалізації в базисі ПЛІС.
За тривалий час роботи на кафедрі ІКС викладав п’ять різних дисциплін, що мають відношення до проектування та організації ЕОМ, серед яких найбільш значними є «Архітектура комп’ютерів», «Проектування вбудованих комп’ютерних систем» та «Мікроконтролерні  системи автоматики та управління».
Має 28 публікацій, з них 4 патенти, 19 наукових та 5 науково-методичних робіт.
Найбільш важливі опубліковані праці:
Оптимізація апаратних витрат на реалізацію параметричних ядер (soft-cores) для виконання операцій в скінчених полях. Науково-технічний журнал “Радіоелектронні і комп’ютерні системи”. – Харків.: ХАІ, – 2009.
№5, С.184-189.
The performance defining for adders with variable module based on one-dimensional cascade of constructional modules. Advanced Computer System and Networks: Design and Application. Proceedings Of the 4st International Conference ACSN-2009. – Lviv,  2009. – P. 11-13.
Архітектура криптографічного акселератора з можливістю зміни криптографічного алгоритму. Вісник Чернігівського державного технологічного університету. – Ч.: ЧДТУ, 2011. – N(1)47.  – С. 214-220.
Живе в м. Чернігові, адреса електронна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..