До відома вступників

Чернігівський національний технологічний університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр більш ніж за 40 напрямами і спеціальностями.

Перелік спеціальностей та вартість першого року навчання на 2017 рік

Максимальний обсяг державного замовлення в 2017 році

Обсяг державного замовлення в 2017 році на старші курси (бакалаври)

Обсяг державного замовлення в 2017 році на старші курси (магістри)

Всі напрями підготовки акредитовані за четвертим рівнем.

Проводиться підготовка магістрів за освітніми програмами «Державна служба», «Економіка довкілля і природних ресурсів», "Управління фінансово-економічною безпекою", а також спеціалістів за освітніми програмами "Управління проектами" і "Якість, стандартизація та сертифікація".

Університет здійснює підготовку фахівців на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за скороченими термінами підготовки. Зарахування проводиться за результатами фахових вступних випробувань.

Для успішного складання ЗНО та вступних іспитів в університеті функціонують підготовчі курси. Випускники курсів при вступі на інженерні напрями підготовки мають додаткові бали до рейтингової суми балів при проведенні конкурсу. Форми навчання: заочна, очно-заочна, денно-вечірня.

Університет має в своєму складі військову кафедру, після закінчення якої випускникам присвоюється звання офіцерів запасу.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В АКТОВІЙ ЗАЛІ БЕЗ ПЕРЕРВИ

За додатковою інформацією звертайтесь в приймальну комісію за телефоном  (0462) 95-21-14, +380680687260, +380639499747, +380662397320, E-Mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.