Лише осмислені знання приносять плоди. 

Global Money Week 2018 в ЧНТУ: підводимо підсумки

З 12 по 18 березня в усьому світі проходив  Global Money Week 2018 (Всесвітній тиждень грошей) під девізом ”Money matters matter” (“Гроші мають  значення”).

У цьому році до його проведення активно  долучився  і Чернігівський національний технологічний університет за ініціативою фінансово-економічного факультету,   який вже мав позитивний досвід участі  у  Всеукраїнському  тижні фінансової грамотності в листопаді 2017 року. Співучасниками пізнавальних  інтерактивних заходів з фінансової тематики  в ЧНТУ в рамках  Global Money Week 2018 виступили загальноосвітні школи міста Чернігова № 6, № 20, колегіум № 11, ліцей № 15, коледж економіки та технологій ЧНТУ.

На протязі тижня  студенти і школярі прийняли участь у багатьох цікавих  просвітницьких заходах, що  допомогли молоді краще усвідомити роль заощаджень для досягнення фінансового успіху  у майбутньому та замислитися над принципами раціонального управління грошима. Серед таких заходів слід відмітити симуляційну економічну інтерактивну гру, тренінг-дискусію “Як не стати жертвою шахраїв”, конкурс стінних газет “Гроші мають  значення”,  конкурс селфі “А що для тебе гроші?”, інтерактивний англомовний практикум “Your money, your future”.

Особливий інтерес викликала інтерактивна фінансова ігротека “Steps to success”, розробниками та ініціаторами проведення яких стали студенти фінансово-економічного факультету під керівництвом викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування. У цьому заході взяли участь  чотири команди: ліцею №15, колегіуму №11, ЗОШ №20 та коледжу економіки та технологій ЧНТУ. Мета фінансової  ігротеки  полягала у  використанні ігрових методів для  підвищення рівня фінансової обізнаності молоді шляхом розкриття важливості й значення грошей у сучасному світі та формування зацікавленості школярів у фінансовій освіті, яка є запорукою прийняття правильних фінансових рішень у дорослому житті.

Учасники  позмагалися  у кмітливості та винахідливості, отримали пам’ятку з фінансовими порадами, подарунки та сертифікати учасників  Global Money Week 2018, а також зробили яскраві фото на згадку. Фінансовий драйв, незабутні емоції  та позитив – ось основні здобутки цього веселого і одночасно пізнавального заходу.