Доцент кафедри прийняв участь у міжнародному навчальному візиті

Міжнародний навчальний візит до Віденського Технічного Університету у рамках проекту Еразмус+ PROMENT

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ “Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО” з 8 по 15 липня відбувся навчальний візит до Віденського Технічного Університету (Австрія), який є партнером міжнародного консорціуму в рамках проєкту PROMENT.

Віденський Технічний Університет (TUWien) – це один з провідних європейських університетів, який налічує понад 27 тис. студентів і 4 тисячі співробітників. Від Національного університету «Чернігівська політехніка» участь у навчальному візиті брав доцент кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Бобришев Євген Сергійович Протягом тижня учасники проєкту з українських та грузинських вишів зустрічалися з кураторами різних менторських програм TUWien та представниками студентського самоврядування.

Обговорювалися концепції та можливості імплементації європейського досвіду в університетах України та Грузії з метою покращення взаємодії між студентами та адміністративним і науково-педагогічним персоналом вишів. Також значну увагу було приділено програмному забезпеченню та програмній підтримці менторських програм. Досвід австрійських колег є актуальним і може бути реалізований у Національному університеті «Чернігівська політехніка» вже наступного навчального року.

Усі права інтелектуальної власності належать програмним партнерам проєкту PROMENT і захищені чинні закони.

Відтворення заборонено без попередньої письмової згоди. Усі програмні партнери проєкту PROMENT дали згоду на повну публікацію цієї інформації. Проєкт PROMENT фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише автору (авторам) і відображає лише точку зору програмних партнерів PROMENT.

Європейська комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в публікації.