Настав час грандіозного анонсу!

Уже цієї весни в Національному університеті “Чернігівська Політехніка” пройде відкритий хакатон від Google Development Students Club | Chernihiv Polytechnic National University!

Хакатон проходитиме з 19 по 21 березня в четвертому корпусі університету. В залежності від умов адаптивного карантину для команд будуть забезпечені безпечні та зручні робочі місця, проте у крайньому випадку окремим командам може бути дозволена дистанційна участь у хакатоні.

Загалом на розробку проектів у вас буде близько 48 годин. Відповідати на ваші запитання будуть досвідчені ментори від компаній-партнерів. Варто зазначити, що хакатон проходитиме одразу у двох напрямках – програмна та апаратна розробка. Окрім того, тема хакатону визначатиметься відкритим голосуванням під час відкриття 19 березня, а до основних завдань буде додано список диверсифікаторів (умов, за виконання яких ви зможете отримати додаткові бали).

Всі учасники хакатону отримають сертифікати та приємні бонуси. Переможці будуть нагороджені дипломами та цінними призами.

Просимо усіх бажаючих попередньо зареєструвати свої команди за посиланням, аби ми знали, скільки робочих місць для обох напрямків необхідно готувати. Мінімальний розмір команди – 2 учасники, рекомендований – 3-4 людини.

Слідкуйте за новинами і очікуйте на подальшу інформацію про хакатон у нашому телеграм-каналі: https://t.me/dcs_chernihiv.

Посилання на попередню реєстрацію:
https://forms.gle/bKkiPHL3bAL69MNbA