Результати хакатону від GDSС | НУ “Чернігівська політехніка”

З 19 по 21 березня на базі кафедри пройшов хакатон від Chernihiv Developer Students Club | Chernihiv Polytechnic National University.

Традиційно хакатони – це справжня квінтесенція студентського життя інженера. Цікава тема (в нашому випадку тема була – “The city of Legends”, відповідно всі проекти були направлені на те, щоб зробити наше місто кращим), складні задачі, обмеженість часу, багато кави, піца, смаколики, багато однодумців, круті реалізації проектів та, звичайно ж, призи!

Загалом у хакатоні прийняло участь 7 команд:
SSSD (проект – Chernihiv.online)
Термопаста гризлі (проект – Пристрій для виклику допомоги людям з особливими потребами)
Heavy Minds (проект – FolkOver)
GreenTeam (проект – Chernihiv.help)
Hardware Boys (проект – Chernihiv Smart Parking System)
PUMBA (проект – TRAFFIC LIGHT BREAKER)
Sea Shark (проект – Chernihiv Hub)

Призові місця отримали наступні команди:

?Переможці хакатону – команда Hardware Boys (and one girl) з проектом – “Chernihiv Smart Parking System”. Команда представила діючий прототип системи розумної парковки, яку з невеликими доопрацюваннями реально можна запускати в місті.

?Срібну нагороду здобула команда GreenTeam з проектом “Chernihiv.help”. Це веб-система, що прив’язана до телеграм бота, основною задачею якої є інформування містян про проблеми міста.

?Третє місце виборола команда Термопаста гризлі з проектом “Пристрій для виклику допомоги людям з особливими потребами”. Фактично було розроблено апаратно-програмний комплекс, який може бути встановлено біля пандусів в торгівельних центрах/державних будівлях/закладах освіті/тощо і дозволить за потреби викликати домопогу прямо з мобільного.

В цілому якість проектів приємно вразила і організаторів і суддів. З таким потенціалом – майбутнє нашого міста, 100% має бути кращим!

Ми висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам та спонсорам за призи, менторство та допомогу у організації.
НУ “Чернігівська політехніка” – офіційна сторінка
EU Information Centre Chernihiv
Chernihiv.IT
Soft Industry Alliance Ltd
Acropolium
Astound Commerce Careers
Litera Microsystems
AgileVision.io

Вітаємо переможців та всіх учасників. Ви – круті!?