Відбулись дні кар’єри ЄС в м. Чернігів 2021

Вже другий рік поспіль захід проходить онлайн. З одного боку – це накладає певні обмеження в живому спілкуванні, яке ми дуже любимо, з іншого – розширює можливості та не обмежує учасників фізичноми простором.
Захід проходив протягом двох днів 19 та 20 квітня.В перший день пройшла панельна дискусія за участю: ректора Національного університету «Чернігівська політехніка» Олега Олександровича Новомлинця, голови громадської організації «Чернігів європейський» Ганни Дивнич, начальника відділу молодіжної роботи Чернігівського обласного молодіжного центру Ніни Гулак, координатора Чернігівського ІТ кластеру Ольги Рись та екоактивіста, керівника ГО “Еко Місто” Сергія Безбородько.
Обговорили екологічні стартапи Чернігова, можливості волонтерства для студентською молоді як в рідному місті, так і далеко за його межами, зокрема Європейські програми обміну.
Також розповіли про важливість сталого розвитку, зокрема в частині сортування сміття та навели приклади, як ІТ компанії міста вже долучились до цього процесу, швидко перетворюючись у амбасадорів еко-руху.
Також в рамках днів кар’єри відбулись чотири тренінги від викладачів Чернігівської політехніки. Посилання на запис панельної дискусії та тренінгів за посиланнями нижче.
Посилання на запис заходів:
Панельна дискусія: https://youtu.be/0fiSWQ_qImw
Тренінг. Цифрова ера пошуку роботи. Правила проходження онлайн-інтерв’ю: https://youtu.be/UYGZpR6lpjw
Тренінг. Мотивація до навчання та пошуку нового. Як не перегоріти завчасно: https://youtu.be/aHwF6fPXqt8
Тренінг. Платформи для відео зустрічей та їх вплив на «Lifelong learning»: https://youtu.be/A_tDRzezUn8
Тренінг. Фільмування та монтування відео-CV: https://youtu.be/r0jxSbZGIAs