З глубокими сумом та скорботою повідомляємо

В ніч з 7 на 8 грудня відійшов у вічність наш колега, друг, наставник Сергій Олександрович Нестеренко, кандидат технічних наук, доцент.

Сергій Олександрович народився в м. Пенза, Російська Федерація, 16 липня 1949 року.

Закінчив Київський політехнічний інститут в 1971 році за фахом «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

Працював інженером-конструктором на Чернігівському радіо-приладному заводі (1971-1973 рр.), в Чернігівському державному технологічному університеті (з 1973 р.), асистентом, старшим викладачем, доцентом.

Викладав більше десяти різних дисциплін, серед яких найбільш значними є «Системне програмування», «Комп’ютерна графіка» та «Проектування веб-інтерфейсів».

За тривалий час роботи на кафедрі інформаційних та комп’ютерних систем Сергій Олександрович зарекомендував себе як порядна, толерантна людина, професіонал своє справи. Він був надзвичайно ерудованим та мав чудове почуття гумору. До нього звертались за порадою і він завжди радо допомагав колегам. Мудрий наставник, справжній друг.

Світла пам’ять про Сергія Олександровича назавжди залишиться в серцях колег, друзів та величезної кількості його студентів.